Zyrtari kontaktues për shtyrjen e kësteve

Besiana Musta            besiana.musta@rks-gov.net         tel. i zyres: 038/20040082

                                                               DREJTORIA E URBANIZMIT
 Zyra e Drejtorit: 301
Emri dhe Mbiemri Emaili zyrtar Nr.tel/ zyrtar
Ardian Olluri ardian.olluri@rks-gov.net  
Dardania Krasniqi dardania.krasniqi@rks-gov.net 038 221 242
 Zyra e Shefit: 303
Mimoza Berisha Prestreshi mimoza.prestreshi@rks-gov.net 3820040082
Anita Osmani anita.osmani@rks-gov.net 3820040082
Besiana Musta besiana.musta@rks-gov.net 3820040082
 Zyra e Arkitektave: 306
Nazife Krasniqi nazife.i.krasniqi@rks-gov.net 3820040066
Ergyn Hajredini ergyn.hajredini@rks-gov.net 3820040070
Kushtrim Domaneku kushtrim.domaneku@rks-gov.net  
Zejnullah Rexhepi zejnullah.rexhepi@rks-gov.net  
Ermira Muqiqi ermira.muqiqi@rks-gov.net  
Liridon Gashi liridon.h.gashi@rks-gov.net  
 Zyra e Arkitektave: 308
Mejrushe Sejdullahu mejrushe.sejdullahu@rks-gov.net 3820040071
Bahtije Uka bahtije.uka@rks-gov.net 3820040081
Arbër Hamidi arber.hamidi@rks-gov.net  
Krenare Shkodra krenare.shkodra@rks-gov.net  
Xheneta Selmani xheneta.selmani@rks-gov.net  
Ardian Zymeri ardian.zymeri@rks-gov.net  
Rrezarta Mati rrezarta.mati@rks-gov.net  
 Zyra e Arkitektave: 309
Avdurrahman Krasniqi avdurrahman.krasniqi@rks-gov.net 3820040073
Daut Humoll daut.humolli@rks-gov.net  
Makfiret Abdullahu makfiret.abdullahu@rks-gov.net  
Merita Rushiti merita.rushiti@rks-gov.net  
 Zyra e Ambientit: 312
Jehona Mavraj jehona.mavraj@rks-gov.net 038 200 40067
Fatbardha Mehmetukaj fatbardha.mehmetukaj@rks-gov.net  
Shyhrete Abazi Osmani shyhrete.abazi@rks-gov.net  
 Zyra e Sistemit të Adresave: 18-19
Bajram Curri bajram.curri@rks-gov.net 038 200 40044
Veton Krasniqi    
 Zyra e Legalizimit: 18-19
Fatbardha Zubaku fatbardha.zubaku@rks-gov.net 038 223 687
Merale Bilalli - Asllani merale.bilalli@rks-gov.net 038 200 40080
Sanije Zeka- Sahiti sanije.zeka@rks-gov.net  
Leonora Mehmeti leonora.mehmeti@rks-gov.net  
Marigona Hashimi marigona.hashimi@rks-gov.net  
Ardita Berisha - Shoshi ardita.berisha@rks-gov.net  
Besart Kozhani besart.kozhani@rks-gov.net  
Azize Kryeziu azize.kryeziu@rks-gov.net  
Armend Kozhani armend.kozhani@rks-gov.net  
Burhan Dushullovci burhan.dushullovci@rks-gov.net  
Rexhep Pllana rexhep.pllana@rks-gov.net  
Florina Rrahmani florina.maloku@rks-gov.net  
Flakrina Nikci - Vuniqi flakrina.nikci@rks-gov.net  
Linda Alishani linda.alishani@rks-gov.net  
Uran Ramadani uran.ramadani@rks-gov.net  
Alma Leti alma.leti@rks-gov.net  
Ifeta Nikoçeviq ifeta.nikoceviq@rks-gov.net  
Rexhie Mushica rexhie.mushica@rks-gov.net  
Vjollca Qeriqi vjollca.qeriqi@rks-gov.net  
Rolinda Demaj  rolinda.demaj@rks-gov.net  
Diana Jusufi diana.jusufi@rks-gov.net  
Violeta Hoxha  violeta.hoxha@rks-gov.net