Lajmet

Projektet e infrastrukturës - efikasitet dhe planifikim

Sot, Drejtori i i Drejtorisë së Infrastrukturës Lokale, Hysen Durmishi, në një konferencë për media prezantoi punën, planet dhe projektet e kësaj drejtorie

- 29 Oct 2014

Kryetari Ahmeti priti në takim Ambasadorin e Suedisë, z. Staffansson

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti sot u takua me Ambasadorin e Suedisë për Kosovën, Shqipërinë dhe Maqedoninë, z.Mats Staffansson

- 28 Oct 2014

Prishtina, sheshi Zahir Pajaziti

Phasellus porttitor eu massa sed malesuada. Pellentesque eu commodo sem. Phasellus semper bibendum vestibulum. Donec facilisis imperdiet metus et tincidunt. Pellentesque id nulla vel lorem...

- 03 Oct 2014

Prishtina e bukur

Duis lacinia id arcu finibus consectetur. Aenean semper dui diam, et mollis elit congue vel. Pellentesque pharetra euismod nibh eu tempor. Aenean auctor sodales ligula...

- 03 Oct 2014